www.ad-libitum.com.pl

Ad - Libitum

43-450 Ustroń ul. Rynek 6

kom: +48 508 239 161

e-mail: info@ad-libitum.com.pl

 
 
Ad Libitum
Ad Libitum

3G spin
3G spin

Ad Libitum
Ad Libitum

O FIRMIE

 

Długoletnia tradycja firmy, datowana od 1987 roku, pozwala zagwarantować najwyższą jakość produkowanych sprzętów. Nasze urządzenia są sprzedawane na cały świat co potwierdza rzetelność naszej firmy oraz wysoką jakość oferowanych maszyn. 
 

Wysoka jakość oferowanych produktów i terminowe dostawy, ugruntowały pozycję firmy jako solidnego i godnego zaufania partnera. Przez wszystkie lata funkcjonowania doskonaliliśmy firmę by uzyskać wysoki poziom zadowolenia naszych klientów. 

Zatrudniając najlepszych fachowców w branży jesteśmy w stanie doradzać oraz konsultować z klientem każdy zakup, tak by okazał się on jak najbardziej trafny. Firma obsługuje zarówno odbiorców indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa czy instytucje państwowe.
 

Nasze artykuły są tworzone w oparciu o najostrzejsze normy zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Stosując się do najnowszych osiągnięć inżynierii realizujemy produkcje sprzętu rekreacyjno-sportowego, produkcje maszyn szkoleniowych i badawczych dla potrzeb wojska oraz producent sprzętu rehabilitacyjnego.  

Do zakupywanych urządzeń są dodawane konieczne dokumenty potrzebne do eksploatacji urządzenia (dokumenty wydawane w dowolnym języku). Świadczymy serwis przez cały okres użytkowania maszyn na terenie wszystkich kontynentów.

Produkty w naszej ofercie są przez naszą firmę opatentowane, a każda próba naśladowania, kopiowania czy podrabiania będzie traktowana jako naruszenie zasad uczciwej konkurencji w myśl Prawa Polskiego, Uregulowań Prawnych Unii Europejskiej oraz Porozumień Międzynarodowych - w konsekwencji nie zrezygnujemy z ubiegania się o swoje prawa na drodze sądowej, wraz z ubieganiem się o należne rekompensaty oraz odszkodowania finansowe.

 

Właścicielem marki Ad Libitum jest firma P.W.TYTUS - POLAND.